Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

čtvrtek 8. listopadu 2007

Špatný vtip

Na Britských listech se objevil konečně i článek "těch druhých" co jsou pro radar, tak pro zájemce - "Chceme do ČR americké rakety proti Rusku!"

"Spojené státy americké, které se o zmíněné vítězství velkou měrou zasloužily a nadále nesou největší díl zodpovědnosti za obranu svobodného světa před jeho odhodlanými nepřáteli.."
zdroj: cpcache.com

Tohle je asi špatný vtip, milý autore!? Stát který uplatňuje něco jako Patriot act, montuje lidem čipy do pasů, dělá z občanských válek světové a konfiskuje důkazní materiál že "se zasluhuje o obranu svobodného světa"??? V tom případě já jsem král čokoládových králíků v Království lentilek.

14:04
Kvůli neutišenému emocionálnímu vypětí plynoucího z okamžitého publikování příspěvku ihned po přečtení zprávy jsem se poněkud unáhlil s nevhodným argumentem "dělá z občanských válek světové", kterým jsem zbytečně degradoval vážnost a naléhavost ostatních argumentů - především hrůznosti jakou bezesporu je Patriot act. Vhodnější formulací by spíše bylo "vyvolává či podporuje (válečné) konflikty". Všem klidným čtenářům se omlouvám za svou unáhlenou reakci.

Žádné komentáře :