Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

středa 29. července 2009

Video "Kolonizace Světa"

Než se pustím do pokračování aktuálního seriálu España otra vez!, hodím sem k diskusi zajímavé video, co teď zřejmě docela koluje:


Vybírám mně sympatické komentáře (cca 14):
lenici
Bububu...Arabáci přijdou, seberou nám práci a znásilní ženy...já říkám: No a co, sakra? Nemůžu za to, že evropská společnost je natolik zparchantělá, že evidentně nepřežije. Říká se tomu přirozený výběr a funguje na tom celá příroda.


Adelililinka
nemám na to co říct.....kdyby  se ve vládách neplejtvalo prachama a radši se dávali lidem,dětí by bylo víc a nic by nehrozilo,ale když si to rvou do chřtánu ty sráči z vlád,tak pak budeme mít hovno a ne děti,když na to dnešní mladí nemají!!!!NHLxxyz
to video je zajimave, statistiky taky (a jsou pravidve, tak trochu to studuju), je vsak zavadejici, posestvi tohohle videa je jasne, dejte si pozor na musilmy, za chvili nam budou vladnout, toto video vsak nehovori o rozdilech v samotnem islamu a o tom ze to jsou take lide, o tom ze ve spoustech zemi ziji muslimove v souladu s jinymi nabozenstvimi bez zadnych vetsich obtizi (indonezie, filipiny) muslimove jsou v mentalite rozdrobeni, tyhle katastroficke vize jsou propagandou KKK, DS apod...


Elvis6szn
Zajímá mě co onen hlas myslí dalším krokem...
Jsem sice zelený mozek, nicméně "zastavit" muslimy nebo Islám mi přijde tak trochu fašismus. Zastavit se musí Islamisté, fundamentální obdoba hebrejských farizejů nebo inkvizičních katolických kněží. Čím víc budeme brojit a utlačovat či jakkoli diskriminovat řadové muslimy, riskujeme že z jejich dětí vyrostou právě oni fanatičtí islamisté.LennyCorlannova
Bojovníci proti válce vytvářejí válku...


alexandrsedivy
První generace, kterou zde muslimské ženy porodily se v tomto prostředí feminizuje a porodnost jejich komunity rapidně poklesne. Člověka netvoří jen víra, ale i prostředí ve kterém žije. Toto video je lehce rasistické nepojímající vývoj ve společnosti. Tváří se seriozně a u některých plní funkci dobře... Strach z islámu.
...


Mimesis552007
...
Ano konečně to chápeš a proto nemůžeš tvrdit, že to tak JE, protože vzápětí někdo může tvrdit že to tak NENÍ a je to zbytečné, jelikož oba víte hov... Raději si upřímně přiznejme, že o tom prd víme.


KubeesCz
Mimesis: Asi jsi ten Koran necetl moc pozorne:
Koran 4:34: "A ty(ženy), jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je!"
Nicmene verse o biti zen me jeste neznepokojuji tolik jako verse o zabijeni nevericich.
Krestanstvi bylo v minulosti zneuzito k nasili, nicmene Bible je naprosto pacifisticka. Naproti tomu islam ma nasili primo v popisu - v Koranu.


Fionor01
A myslím, že v hodnocení Islámu zapomínáte na jednu věc: Islám je o 6 století mladší než Křesťanství a ještě si neprošel reformací jako tomu bylo v Evropě od 15 století. A projít jí musí, to si mnoho Muslimů uvědomuje - v posledních letech ale tolik lidí na útočí proti Muslimskému vnímání světa, že naopak posilují radikální proudy, které se drží dogmatického výkladu Islámu (ze stejného důvodu třeba Judaismus zůstal poměrně konzistentní).


ProksMartin
Tak za tohle video by se nemuselo stydět žádné ministerstvo propagandy. Prvotřídní kousek jak z nejspíše pravdivých a určitě alarmujících demografických dat vytřískat xenofobní a rasistický kapitál... Děsí mě, že to spoustě lidí tady evidentně nedošlo a reagují jako ovce přesně jak autor videa chtěl.


NAadOR08
sa mi nepaci argument ze niekde je viac mesit ako kostolov...vo francuzsku sa okolo 60% populacie hlasi k ateizmu, v rusku su moslimovia od jakziva, boli za cara, za bolsevika su aj teraz...atd, atd..a takych veci sa tam najde dost...proste je to velmi sugestivne. a je to podane tak aby to vyvolalo presne pocit aky autor chce vyvolat. strach a nenavist, ale bohuzial, v niecom tam pravda bude:-(


crunchbuster
Holt schopní a zdraví přežijí. Jsme zdegenerovaní, hrabiví a líní. Jsme na konci své éry. Neschopní přežít a udržet svou kulturu, ačkoliv se obklopujeme nejposlednějšími technickými novinkami. Naše HDP roste, máme auta, baráky, jezdíme na dovolenou k moři a smějeme se chudákům v třetích zemích. Přitom jsme to my, co jsou za hlupáky.


beldor5
Vetsina z toho videa je pravdiva az na jednu,rekl bych nejdulezitejsi vec.. potreba 2.11 ditete je kravina "vycucana" z prstu.. Podobne studie ktere rikaji ze s nizsi porodnosti neudrzite kulturu jsou az smesne...


johnmrgod
Ahojte všetci!
Udivilo ma, kam až zašla debata - Hitler, Stalin, urážanie moslimov.. Video len informuje o štatistikách. Mne je v jedno, aké kto vyznáva náboženstvo. Považujem ho skôr za zlo - pre nič iné sa v dejinách nenapáchalo toľko zla, ako pod zámienkou viery. Myslím, že viera je každého osobná vec, dôležité je, ako sa správa, či koná eticky. Pokiaľ sa budeme rešpektovať (a to sa považujem za ateistu), je mi jedno, s kým tu budem žiť.


poxkus
Video komentovat ani není potřeba, je to patetická propaganda v americkém stylu. Neuvádí zdroje jen straší. To by chtělo něco víc než jen rozmnožování, aby to položilo Evropu. O spolehlivosti údajů mluví kupříkladu tvrzení o EU, která má mít dle tohoto videa 31 členů. Takže jen jedna poznámka !!"muslimové nejsou národ"!!

zdroj: youtube.com

Žádné komentáře :