Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

pondělí 28. listopadu 2011

Úctyhodný výkon politiků...


...že dokázali svým voličům tak vymýt hlavy, že se nejen už nikdo nepozastavuje nad tím, když politici a politické strany neplní své volební cíle, ale dokonce je občanům ČR i jedno, když jsou akce politiků a vlády v přímém rozporu s tím, co slibovali.

... rozčiloval jsem se dnes v diskusi ke článku Greenpeace zablokovali u Litvínova rypadlo kvůli těžebním limitům, akci sami ukončili.

Dále jsem pokračoval:

zdroj: lidovky.cz (2011-11-28)
Snaha o prolomení limitů je v přímém rozporu s předvolebními sliby předsedy vlády, koaliční smlouvou i programovým prohlášením vlády. O korupčních kauzách typu ČEZ, Roman, Gross, Bém, Gripeny, OpenCard, Charouz a desítek dalších ani nemluvě. Hnus, špína, zvrácenost.


Ale paměť průměrného českého člověka, zdá se, je dobrá tak možná na to si zapamatovat, kde je nejlevnější pivo, a v kolik hodin vysílají Superstar. Kdo nic nedělá, nic nepokazí aneb IGNORANCE IS STRENGTH!


Greenpeace má taky svoje mouchy (která organizace ne?!), ale v tomto za nimi opět stojím. Když selže vláda, nastupují nevládky a občani. Je tragédií, že opakované selhávání vlády tolerujeme. Pak kácíme, tunelujeme, boříme, těžíme, uplácíme... šak co, z cizího krev neteče...


Chápu, že potenciálně urážet (?) své čtenáře není dobrý business model, ale možná, že se pár lidí probere (?) Pokud někomu nevadí, že vláda jedná v rozporu se svými sliby a programy, a že je běžné beztrestně korumpovat... má (i když takovémuto myšlení nerozumím) na své názory právo, stejně jako já na své...

--

Žádné komentáře :