Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

neděle 15. března 2009

O spravedlnosti a absurditě

Spravedlnost - sochaVčera, když jsem se doma po nevím jaké době náhodou zastavil v obýváku u televize, kde zrovna byly zprávy (přesněji spíše "zprávy"), jsem se opět podivil nad mírou absurdity, kterou je možno v televizi dosáhnout.

Nějaký nacista byl údajně zatčen za to, že měl na krku vytetován nápis "88". Údajně to znamená "Hail Hitler" (ani nevím, jestli se to píše s a či e). Já nemám rád nacisty, ani žádné jiné skupiny jim podobné. Co si o nich myslím se ani nehodí nikde publikovat. Každopádně, přišlo mi to dost nespravedlivé. Pakliže byl opravdu zatčen jen a pouze z tohoto důvodu, je to podle mě útok na svobodu. Proč by někdo nemohl, proboha, mít na krku vytetováno číslo? Možná jsem nějak pozadu, ale já ani nevěděl, že to má údajně znamenat výše uvedené..

1188 protagonistéNa začátku zmíněné totální absurdity bylo dosaženo, když krátce po této reportáži byla odvysílána reklama na "Katalog firem 1188", kde vedle sebe různě pózovali 2 aktéři, z nichž jeden měl obrovskými písmeny na triku napsáno "11", a druhý.. ano, správně.

Pokud tedy máte na krku vytetován malý nápis, pozor, vystavujete se riziku zatčení! Raději noste tričko s totožným nápisem 10x větším..

Žádné komentáře :