Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

středa 6. října 2010

Norsko a tesařina - brigáda v přírodě

Toto je otevřený dopis všem zájemcům:

zveřejňuji prosbu od mého spolubydlícího, dobrého člověka, milovníka přírody, kosení a luk, který se právě nachází v Norsku:
"Mam na tebe prosbu, mas spoustu znamych, nenajde se mezi nima i nejaky tesar, ktery by si udelal mesicni pracovni dovolenou v Norsku, s nastupem ihned, mzda 300kc na hodinu, letenka bude uhrazena. Bjorn by chtel postavit drevenou garaz u stodoly, ale ja to sam nezvladnu, nemam zkusnosti, praxi atd. Kdyby se nasel nekdo, kdo by to umel, pomahal bych mu a zaroven prekladal. Je to prace se drevem, takze to, co chci delat, ale tezko se nabiraji zkusenosti, kdyz nedostanes na zacatku sanci od nekoho, kdo ti veri. Bjornovi jsem predlozil svou pracovni vizi, mozna proto se pokusil najit nejake okamzite pracovni reseni, abych se nejak odpichnul, jenze je treba jeste nekoho tretiho."

Pokud by měl někdo z vás či vašich známých (pošlete prosím relevantním lidem) zájem, ozvěte se, prosím. Já - být tesař, tak do Norska, kraje lesů, jezer, fjordů a divočiny, jedu hned ... Obzvláště když je proplacená letenka.

Díky
crysman

2 komentáře :

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, platí ještě ta brigáda?

crysman řekl(a)...

kdepak, už to není aktuální, je mi líto ...