Prohlédněte si blog v dynamickém zobrazení, např. Classic, Magazine, Sidebar, či Timeslide

neděle 29. března 2015

Podpořme spolu Radio Paradise hromadným nákupem

Je tomu už dlouho, co poslouchám pravidelně Radio Paradise - vlastně od té doby, co mě to před nějakými 10 lety "naučil" kolega v jedné malé Brněnské firmě, kde jsem tehdy pracoval.

http://www.radioparadise.com/

Od té doby jsem to zase já "naučil" další kolegy a známé... a tak se Radio Paradise dostalo z Brna např. do Španělska či Dánska, odkud se zase dostalo... kdovíkam... a to je na tom to skvělé - "virus" dobré nemoci se šíří rychle :)

No, a protože je Radio Paradise fakt skvělé rádio, chci ho, stejně jako třeba Wikipedii, Wikileaks a další [1], podpořit - ostatně, je to "listener supported radio"!

Tak, a protože o tom uvažuju už dlouho, akorát mi vždy bylo překážkou si objednávat 1ks něčeho ze vzdáleného USA (co ta uhlíková stopa?!), rozhodl jsem se uspořádat veřejnou hromadnou objednávku sem do ČR, podobně jako jsem to kdysi udělal s tričky Wikileaks. A to právě teď! ;)

Tedy,
  1. vyberte si něco zde z jejich e-shopu:
    http://www.printfection.com/radioparadise
  2. napište mi, co, kolik, v jakém provedení...
  3. objednám to
  4. pošlete peníze na můj účet
  5. až to dojde, předám
Deadline: 16.4.2015

Díky!
Happy listenin'


PS: já jdu do tohoto obyč organic trička, kolega zas do skvělého podpivníčku - co vy? ;)

PPS: Že Bill nechtěl pustit naši kapelu, jsem mu odpustil ;)


[1] dále ještě např. Zdravotní klaun, Svoboda zvířat, Arnika, Greenpeace, Amazonwatch, Nesehnutí, Česká Pirátská Strana, Frank Bold (dříve Ekologický Právní Servis), Vrindaban Soceity India, něco na Kickstarteru, časopis Nový prostor... - proč to píšu? Protože bych rád šířil auru toho, že podporovat něco smysluplného je normální. Příliš dlouho jsme totiž žili v tom, že krást je normální...

Žádné komentáře :